Spring Market by Alumni

El divendres, 22 d'abril a les 17.45 h tindrem a Airina per primera vegada, un mercat pensat especialment per exalumnes que vulguin oferir els seus productes. Esteu tots convidats a participar-hi, fer les vostres compres i fer-ne difusió!

Amb la intenció de retrobar-nos amb antigues alumnes de la nostra escola i que la trobada pugui ser de diferents generacions, hem organitzat un "Spring Market" el dia 22 d'abril a Airina a partir de les 17.45 hores.

Agrairíem que difonguéssiu aquesta iniciativa, ja que busquem antigues alumnes de la nostra escola, que es dediquin al "Networking" i vulguin oferir els seus productes. Per descomptat, és una fira adreçada a tothom: exalumnes, pares, amics, familiars...

Tots els interessats en muntar una parada, podeu adreçar-nos un mail a [email protected].org o bé trucar al 93.783.45.55 i preguntar per l'Ana o l'Eva.

També busquem fer la nostra modesta aportació a famílies necessitades de la nostra ciutat a través de la Fundació Busquets. A tots els visitants, donarem la possibilitat de col·laborar-hi amb 1 €. I els que munteu estand i vulgueu, podeu fer l'aportació que considereu oportuna.

PARTICIPANTS:

·NU SKIN: Tecnologia punta antienvelliment. Tots els nostres productes afavoreixen l'antienvelliment, el benestar i l'equilibri el cos, tan a nivell intern com extern de manera natural i amb una alta tecnologia genètica.

·EL VESTIDOR DE LA GLÒRIA: Assessorament d'imatge personal.

·SWEET THINGS: Xuxes, chocolata calenta, petits cucuruchos de palometes, pinxitos de nubes... per la Paula i la Natalia

·IU-BAG DESIGN BCN: Kits de sembra (regals originals, unics i personalitzables) per persones que vulguin oferir un regal amb vida i divertit/ Personalitzem els kits per a events, promocions, casaments, bateigs...

·PETITS DRAPETS: Productes fets a ma i personalitzats, detalls per a bebés, regals per primeres comunions, coleteros,bolsets,diademes,cistells i tovalloles de platja,necessers....

·PAPER EYES: ulleres folrades de paper i ulleres basiques d'acetat de sol i graduat

·TROBO L'ART QUE T'AGRADA: venda d'obres d'art, quadres de petit format (i a preus molt assequibles) de dos pintores amb una important trajectòria professional; Carmen G. Tovar i Carme Colldecarrera

·EG Complements: bolsos, bosses, clutch, bandoleres...

·SETS&SETS: roba, collarets i complements

·BATECS DE SUCRE: pastisseria creativa.

·SÍNIA: complements de moda i articles variats.

·MGTHINGS: petites joies personalitzades

·MISSDULCESTELITASCreacions infantils, accessoris per al cabell i petits detalls de decoració. Fet a mà amb afecte i il·lusió.

·AVUI CUINO JO: plats cuinats, classes de cuina, dietista Mariarosa Carreras García.

·ASSUMPTA CASAScoleters i diademes de cabell fetes a , draps de cuina i altres detalls

I MOLTS MÉS

Noticia
Articles relacionats